Apie mane

Sveiki!

Šį blogą nusprendžiau rašyti apie knygas. Nuo mokyklos laikų, kai reikėdavo pildyti namų skaitymo sąsiuvinius, aš likau ištikima šiam įpročiui ir vėliau. Man smagu užsirašyti savo mintis, kurias sukėlė knygą, pasižymėti patikusias citatas ir panašius dalykus, nes net labiausiai patikusių knygų mintys ilgainiui užsimiršta, kaip ir užsimiršta autoriai, pavadinimai, leidyklos ir kita informacija. Kai būna bloga nuotaika, ieškau įkvėpimo ar norisi tiesiog prisiminti praėjusias dienas, aš atsiverčiu savo sąsiuvinį ir man tikrai būna smagu.

Mėgstu knygas aptarti su draugėmis ir draugais, todėl dabar pamaniau – kodėl gi rašyti į sąsiuvinį vien tik sau, jei galima pildyti blogą, kurį visuomet bus patogu pasiskaityti ir pačiam, ir jį galės skaityti draugai ar bet kas, kam bus įdomūs pasakojimai apie knygas.

Labiausiai mėgstu literatūrą, kurią daugiau mažiau galima pavadinti klasikine, neskaitau poezijos ir niekinu daugumą detektyvų, erotinę literatūrą ir visokį grafomanų rašytą šlamštą, nuo kurio niekas neapsaugotas, todėl, jei toks paklius man į rankas, galėsiu bent įspėti kitus, su kuo neverta, o su kuo verta prasidėti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s